///ŞİRKETLERE ÖZEL

TOPLANTI & ETKİNLİK

Uzun zamandır birçok ulusal ve uluslararası organizasyonda imzası bulunan Are Travel; kongre, toplantı ve kurumsal organizasyon alanlarında tecrübeli kadrosuyla güzel işler yapmaya devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası kongreler, bayii toplantıları, temel atma ve açılış törenleri, ürün lansmanları, eğitim seminerleri, davetler ve özel etkinlikler gibi çok çeşitli organizasyonlar için hizmet verirken; deneyimini ve desteğini sürecin her aşamasında müşterilerine sunmaktadır.
 

KONAKLAMA

Ülkemizde ve tüm dünyada konaklama adına birçok alternatif sunarken aynı zamanda bu alternatifler hakkında merak ettiğiniz her bilgiye erişme imkanı sunar.

 

UÇAK BİLETİ

İç hatlar ve dış hatlarda markalaşmış birçok havayolu firmasıyla uzun yüllerdir süren anlaşmalarımız, ARE TRAVEL ile olan işbirliğimiz ile karşılıklı memnuniyetle devam etmektedir. Bu memnuniyet de siz müşterilerimize yansımaktadır.


 

ARAÇ TRANSFER & KİRALAMA

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmet veren önemli araç kiralama firmalarının buluşma noktası olan Are Travel ile araç kiralama işlemlerinizi kısa sürede, sorunsuz halledebilirsiniz. 

VİZE İŞLEMLERİ

Are Travel, çalıştığı tüm konsolosluklarla olan akreditasyon ve yetkililik belgelerinin sağladığı avantajları çalıştığı kurumsal şirketlere de sunmaktadır. Koordineli, disiplinli ve çözüme yönelik kurumsal çalışmalarımız konsolosluklar nezdinde takdirle karşılanmaktadır. Bunun bir sonucu olarak da vize başvuruları kolaylıkla sonuçlandırılmaktadır.

HELİKOPTER ve UÇAK ile SEYAHAT

Özel uçuş keyfini size sunan SetAir, deneyimli ekibi ve son teknolojiye sahip filosu ile hizmetinizde. Sizi arzu ettiğiniz yerden, arzu ettiğiniz saatte alıyor; gitmek istediğiniz yere keyifli, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.