/// Sevgililer Günü Özel Programı - 10 Şubat Cumartesi

Günü Özel Programını, 10 Şubat Cumartesi günü Çeşme Ilıca Hotel'de Coşkun Sabah beraberinde, muhteşem bir Gala Yemeği ile kutluyoruz. Sevgilinize mükemmel bir sevgililer günü hediyesi vermek için bize ulaşabilirsiniz. 

Çeşme Ilıca Hotel'in muhteşem termal havuzu, kapalı deniz suyu havuzu ve çocuk kapalı aquaparkı ile soğuk kış günlerinde sıcacık bir ortamda tatil keyfini doyasıya yaşayacağız. Termal Otel olarak Çeşme'nin en iyisi Çeşme Ilıca Hotel'de tüm bu imkanlardan yararlanmak için acele etmelisiniz. 14 Şubat tarihi yaklaşırken sevgililer günü planı yapmayı dert etmeyin. 1, 2, 3 ve hatta daha fazla gece konaklamalı seçeneklerimiz ile Kış ortasında sıcacık bir tatil imkanı sunuyoruz. Romantik bir akşam yemeği ve sevgililer günü özel gala programı ile Coşkun Sabah konseri eşliğinde, limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekler dahil bir gala yemeğine davetlisiniz.

Hediye aramak yerine bu geceyi ona hediye edin. Bu romantik gecede, sevgililer günü özel programı ile muhteşem bir tatili birleştirmek için hemen bizi arayın! (0232 484 0 900)

Ücrete Dahil Olanlar;

·        Konaklama

·        Ücretsiz Coffee Break

·        Hoşgeldin Kokteyli

·        Gala Yemeği (Limitsiz Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecekler)

·        Ücretsiz Spa&Termal

·        Geç Kahvaltı

Otelde ücretsiz yararlanabileceğiniz;

·        Kapalı Termal Havuz

·        Kapalı Deniz Suyu Havuzu

·        SPA

·        Kapalı Çocuk Aquapark

bulunmaktadır.

Telefon : 0232 484 0 900 

Telefon : 0530 915 15 13

 

 

 

Tags : Sevgililer günü izmir, sevgililer günü, 14 şubat, sevgililer günü kuşadası otel, sevgililer günü çeşme ılıca hotel, sevgililer günü bodrum, sevgililer günü hediyeleri, sevgililer günü hakkında, sevgililer günü 2018, sevgililer günü programları 2018, amara hotel sevgililer günü, korumar hotel sevgililer günü, ılıca hotel sevgililer günü, ılıca otel sevgililer günü, sevgililer günü program